Välkommen till

logga
Om Top Cat

Hem

Om Katter

Uppfödare


Top Cat Club
c/o Michael Edström
Bråviksvägen 29, 3 tr
120 52 Årsta

Telefon: 08-722 77 43
073-64 89 854

Postgiro: 26 89 69 - 3

Styrelse och funktionärer




STYRELSEN
Ordförande & ansvarig för TCC:s utställningar

Michael Edström
Bråviksvägen 29, 3 tr
120 52 Årsta
08-722 77 43
073-648 98 54

michael@topcat.nu


Tar hand om...
- medlemsansökningar
- adress och e-poständringar
- stamnamnsansökan och registreringsanmälan

Läs här innan du skickar material som är SVERAK-relaterat
michael

Kassör

José "Pepe" Carratalà
Bråviksvägen 29, 3 tr
120 52 Årsta
08-722 77 43
073-64 89 854

pepe@topcat.nu
pepe

Sekreterare och utställningssekreterare

Marie-Helen Lindholm
Drakenbergsgatan 37, 5 tr
117 41 Stockholm
08-668 31 02
070-939 45 30

marie-helen@topcat.nu

Tar hand om...
- utställningsanmälningar

Läs här innan du skickar material rörande utställning
 

Styrelseledamot

Pertti Nurminen

pertti@topcat.nu


Moa Festin

moa@topcat.nu

 

ÖVRIGA FUNKTIONÄRER
Revisor

Maurilio Gil
 

Revisorssuppleant

Seppo Tavi
 

Valberedning

May Engström

may@topcat.nu


Birgitta Olsen

birgitta@topcat.nu
 

Klubbsträffsansvariga

Helen Lager

helen_lager@topcat.nu


Maria Ibsén

maria@topcat.nu